Gravity Design Contest

Jak bude soutěž probíhat?

Pro koho je soutěž určená?

Soutěž je určená pro širokou veřejnost, nejen pro profesionální grafiky. Není podmínkou umět pracovat s grafickými programy, stačí mít chuť, nápad a po ruce jakýkoli výtvarný nástroj – štětec, fixku, pastelku, nůžky nebo foťák!

Termín soutěže

Soutěž probíhá od 1. listopadu 2018 do 23. prosince 2018.

Jak na to?

Stáhni si šablonu

Díky šabloně budeš mít přesnou představu o tvaru snowboardu a umístění inzertů (závitů zapuštěných do jádra prkna). Šablona je v několika formátech. Použij tu, se kterou se ti bude pracovat nejllépe. Součástí staženého souboru je i logo Gravity Snowboards. To by mělo být někde na designu snowboardu použito.

Šablonu a logo si stáhni zde.

Vytvoř vlastní design

Popusť uzdu  své představivosti a kreativitě! Záleží jen na tobě, jaké barevné kombinace, symboly, texty a výtvarné postupy zvolíš. Při výrobě snowboardů však existují jistá technologická a zákonná omezení, proto ber na vědomí následující doporučení a pokyny:

1. Vyvaruj se umístění detailních grafických prvků nebo sdělení do oblasti kolem inzertů (závitů), kde potom bývá připevněné vázání - tato část grafiky by nebyla vidět!

2. U většiny snowboardů jsou nejpodstatnější prvky designu umístěny ve střední části (mezi vázáními). Není to však žádné dogma, motivy mohou být po celé ploše prkna.

3. Nedílnou součástí designu snowboardu je zobrazení názvu modelu a délky snowboardu. Tyto dvě informace bývají zpravidla zobrazeny u sebe. Název modelu si můžeš vymyslet vlastní, nebo použij některý z letošní kolekce snowboardů Gravity.

4. Obrys snowboardu v šabloně je pouze orientační - tvary snowboardů se od sebe liší podle jejich zaměření. Proto svůj grafický návrh umísti do celé obdélníkové plochy šablony.

5. Podstatnou část designu skluznice prkna by měl tvořit typograficky nápadité řešení nápisu “Gravity”.

6. Do soutěže nemohou být zařazeny designové návrhy, které by zobrazovaly:

  • explicitní násilí nebo sex
  • náboženské symboly
  • rasismus
  • drogy, alkohol nebo tabákové výrobky
  • jiné obchodní značky než Gravity Snowboards

Pošli svůj návrh

Svůj návrh pošli na email soutez@gravity-snowboards.cz.

Soutěžní návrh pošli ideálně ve formátu JPEG v rozměru 1000x1000 px/72 dpi. Pokud si s úpravou návrhu do tohoto formátu nebudeš vědět rady, nevadí; pošli svůj návrh do soutěže jak umíš.

Kdo vyhraje?

Všechny návrhy, které splní podmínky soutěže, zveřejníme 2. ledna 2019 na facebookové stránce Gravity Snowboards, kde bude poté týden probíhat hlasování pomocí To se mi líbí. Pořadí vítězů určí nejvyšší počet získaných lajků.

Kromě výherců daných hlasováním na Facebooku vybere odborná porota složená z tvůrčího týmu Gravity Snowboards ještě jednoho výherce!

Co můžeš vyhrát?

1. místo - snowboard Gravity dle vlastního výběru (platí pro výherce, kterého určí hlasování na Facebooku, i pro výherce vybraného porotou)

Další pořadí vítězů určí počet lajků na facebookovém profilu Gravity Snowboards.

2. místo - snowboardové boty Gravity podle vlastního výběru
3. místo - snowboardové vázání Gravity podle vlastního výběru
4. místo - mikina Gravity podle vlastního výběru
5. místo -tričko Gravity podle vlastního výběru
6. místo -kšiltovka Gravity podle vlastního výběru
7. – 10. místo - čepice Gravity podle vlastního výběru

Vyhlášení vítězů a předání cen

Vítěze zveřejníme 9. ledna 2019 na facebookové stránce Gravity Snowboards, výherce zkontaktujeme a dohodneme se na výběru a předání cen.

Provozovatelem soutěže je společnost SNOWBOARD ZEZULA s.r.o.

Podrobné podmínky soutěže »