Pravidla soutěže

Soutěž Gravity Design Contest probíhá v období od 1. listopadu 2018 do 23. prosince 2018 a v tomto období jsou všechny informace umístěné na adrese  www.gravity-snowboards.cz.

Provozovatelem soutěže je společnost SNOWBOARD ZEZULA s.r.o., Palackého třída 3078/170, Brno, IČO 26947439.

Princip soutěže

Kdo se může zúčastnit?

Účastníkem soutěže se stává ten, kdo v období průběhu soutěže zašle na adresu soutez@gravity-snowboards.cz svůj grafický návrh designu snowboardu (dále soutěžní příspěvek) a splní další, níže uvedená, pravidla soutěže. Soutěžní příspěvek může být vystaven na serverech třetích stran (zejména Facebook, Youtube, Instagram) a to po dobu, kterou určí provozovatel soutěže. Soutěžní příspěvek musí plnit tematické podmínky.

Jak bude probíhat hlasování?

Na sociální síti Facebook bude od 3. do 8. ledna 2019 probíhat hlasování prostřednictvím tlačítka „To se mi líbí" ve fotogalerii na facebookovém profilu značky Gravity Snowboards www.facebook.com/gravity.snowboards. Každý uživatel sociální sítě Facebook.com může dát jeden nebo žádný hlas libovolnému počtu soutěžních příspěvků. Soutěžní příspěvek s nejvyšším počtem hodnocení v době vyhodnocení soutěže se stává výhercem ceny, která je vymezena níže v těchto podmínkách.

Každý účastník může do soutěže poslat libovolný počet příspěvků, do konečného pořadí se mu bude však počítat jen ten s nejvyšším počtem hlasů. Každý účastník soutěže tedy může vyhrát jen jednu cenu.

Výhercem soutěže se stává příspěvek s největším počtem hlasů nasbíraných ve fotogalerii na facebookovém profilu. Porovnání počtu hodnocení proběhne dne 98. ledna 2019 ve 14 h.

Cena poroty

Kromě výherce, kterého určí hlasování v externí aplikaci na facebookovém profilu, vybere odborná porota složená z tvůrčího týmu Gravity Snowboards jeden soutěžní návrh, které odmění cenou uvedenou na této stránce níže.

Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže a oficiální oznámení výherců bude uvedeno na stránce www.gravity-snowboards.cz/soutez dne 9. ledna 2019 a také na sociální síti Facebook.com na profilu značky Gravity Snowboards - www.facebook.com/gravity.snowboards.

Předmět výhry

Vítěz hlasování na Facebooku

1. místo - snowboard Gravity dle vlastního výběru (platí pro výherce, kterého určí hlasování na Facebooku, i pro výherce vybraného porotou)

Další pořadí vítězů určí počet lajků na facebookovém profilu Gravity Snowboards.

2. místo - snowboardové boty Gravity podle vlastního výběru
3. místo - snowboardové vázání Gravity podle vlastního výběru
4. místo - mikina Gravity podle vlastního výběru
5. místo - tričko Gravity podle vlastního výběru
6. místo - kšiltovka Gravity podle vlastního výběru
7. – 10. místo - čepice Gravity podle vlastního výběru 

Způsob doručení výhry

Výherce bude kontaktován e-mailem nebo telefonicky. V případě, že se nepodaří opakovaně výherce kontaktovat anebo výherce nezkontaktuje provozovatele soutěže do 30 dnů od data uveřejnění výherců na  www.gravity-snowboards.cz/soutez, cena propadne provozovateli soutěže a výherce tak již nemá žádný nárok na výhru.

Ostatní ujednání

Soutěže se mohou zúčastnit osoby s trvalým bydlištěm na území České či Slovenské republiky.

Každý člověk může zaslat do soutěže maximálně dva soutěžní příspěvky.

Podvodné hlasování na sociální síti Facebook (zejména potom falešnými a jednoúčelovými účty) je bráno jako porušení pravidel soutěže.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci (a jejich rodinní příslušníci) provozovatele soutěže.

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že provozovatel, je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména výherců na internetových stránkách a dalších serverech třetích stran (zejména Youtube, Facebook, Twitter).

Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno.

Provozovatel soutěže si vyhrazuje veškeré práva cokoliv změnit včetně práva kdykoliv probíhající soutěž zrušit bez předchozího upozornění. Dále si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit či upravit pravidla soutěže.

Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit uživatele ze soutěže v případě porušení pravidel soutěže.

Provozovateli nevzniká žádný závazek vůči účastníkům soutěže nebo výhercům v soutěži.

Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže každého, kdo poruší podmínky této soutěže.